Metal harf retro ampullü tabela imalatı

 

Retro harf tabela imalatı

Retro-ampullü-cafe-tabelası Kahve Fincanı

Retro ampullü cafe tabelası

Ahşap Retro harf ışıklı tabela imalatı

Ampullü bar tabelası imalatı

Duvar üstü Retro harf tabela örneği

Ampullü Tabelalar

 

Sektörümüzde bir diğer nostalji rüzgarı, ampullü tabelalar ile esiyor. Eski gazino ve eğlence kültürünün yaygın olduğu zamanlardan, sinema ve kulüplerin girişlerini süsleyen bu tarz tabela çeşitleri, sizlerinde hafızasında, farkındayız!

 

Renkli ampulleri, tabela zemini içerisinde kabartmalı harfler, krom kaplama cisimler veya sadece ampul olarak işleyerek, işletme ve mekanlarınızda nostalji rüzgarları tekrar esecek.

Ahşap zemin, plastik zemin, mekanik ve retro havası veren her türlü zemin üzerinde, ampul yuvalarının yazı veya farklı stillerde objeler yaratılması ile gecenin tüm dikkatlerini üzerine çeken işletmeler arasında yerinizi hemen alabilirsiniz. Duvara monte ve askılı tabela seçenekleriyle, ister mekan girişlerinde ister mekan içlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu seçenekleri sayesinde, tabelamarket.com ‘un onlarca tabela çeşidi arasında yerini alan ampullü tabelalarına bir göz atın.

Özellikle ahşap oymaları üzerine gerçekleştirilen kabartma şekillerin ampul ile süslenmesi, mekanlara girenlerin ilk dikkatini çekecek mükemmel bir iş olacak. Biz bunu defalarca yaptık. Yarım yüzyıla yakın sektör deneyimimiz de, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız bize senelerdir, sizler gibi birbirinden kaliteli referanslar sağladı.

Tabelamarket.com dünyasına hoş geldiniz.