Eskitme metal tabela

eskitme dekoratif tabela

Dikey Kapı yanları eskitme metal tabela

Işıklı-Eskitme-Paslı-metal-Tabela

Paslı-sac-Rezidans-Daire-Kapı-Tabelası
Paslı-sac- Ahşap üzerine Rezidans-Daire-Kapı-Tabelası

eskitme saç levha

Metal Oyma Kapı Numarası
Metal Ofis Tabelaları


Korten Sac Eskitme Tabela


Paslı Metal harf Otel Tabelası

 

Paslı-Otel-Oda-kapı-Numaraları
Paslı-Otel-Oda-kapı-Numaraları

Metal Kapı Tabelaları
Eskitme Metal Oyma Tabela

Eskitme retro harf tabela


Bronz eskitme tabela

Otel-Odası-Kapı-Numaraları
Otel-Odası-Kapı-Numaraları


Bronz eskitme tabela

Ne varsa, eskilerde var!” Evet, bizce de öyle. Zira en samimi, en sıcak duygular ve anılar, kesinlikle eski ürün, eşya ve mekânlarda yaşanıyor. Sizde bu retro tarzların meraklısı iseniz, işletmenizin ruhunuzun otantik halini yansıtmanız için eskitme metal tabelalar tamda size göre.

Özellikle metal üzerinde uygulanan eskitme işlemleri ile bazı işletmelere köklü ve güvenilir imajı da verilebildiği bilinmektedir. Fakat bu daha çok görsel modaya önem veren işletmelerin tarzı olarak değerlendirilebilir.

Üzerindeki harfler, karakterler, rakamlar genellikle kesme ve metal monteleme yöntemi ile işlenmektedir.

1940’lar ve sonrasını temsil eden özel olayların da, sıklıkla bu tip eşyalar üzerinde kullanıldığını görmüşsünüzdür muhakkak. Özellikle eğlence mekânlarında, alanında efsane halini almış sanatçıların resimleri işlenerek,  işletme isimleri yer alır. Bu tarz tabelalar; turizm ve tatil yörelerinde, eğlence merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde ve daha çok elit kitlelere hitap eden seçkin işletmelerin yakınlarında kullanılır. Sizinde mutlaka unutamadığınız bir eskitme metal tabela modeli vardır.

Sadece işletmeler in tercihi dersek yanlış olur. Kişiye özel hediye, kullanım ve dekorasyon amaçlı olarak da, tabelamarket.com tarafından imalatı yapılabilmektedir.