Metal oyma duvar tabelası

Metal ışıklı duvar panoları

Metal Oyma Ofis Dış Kapı Tabelası

Eskitme duvar tabelası

Villa içi metal duvar dekoru

Dekoratif-ışıklı-metal-villa-tabelası

Metal Duvar Tabelası
Lazer kesim Duvar tabelası

Yuvarlak metal yazılı kapı çiçeklik süsü

Belkadil Beylikdüzü Ofis İçi Metal Harf Duvar Yazısı

Son zamanların en çok ilgi gören tabela çeşitlerinden biri olan Kabartma Metal Harf Duvar Tabelası çeşidi, önceliği prestij olan işletmelerin öncelikli seçimleri arasında yerini almaktadır.

Daha çok ofis giriş kapılarında, iş merkezleri veya plaza girişlerinde, ofis içi karşılama alanlarında kullanılmaktadır. Bu sayede, işletmenin kurumsal anlamdaki yenilikçiliğine vurgu yapılarak, gelişim için sürekli Ar-Ge çalışmaları içerisinde olduğu imajından dolayı tercihlerin ilk sırasında yer alır.

Metal zemin üzerine harf işlemesi, ahşam zemin üzerine harf işlemesi, plastik kalıp veya metal kalıplar üzerine, firma isimlerinin yer alışı biçiminde, 3 boyutlu bir görsel dolgu yapılarak uygulanır. Genelde tek renk zemin kullanılır. Metal veya ışıltılı, dolgun bir yazı fontu, el yazısı tarzı bir tasarım üzerine; zemin üzerine yazı montesi ile hazırlanmaktadır.

Pozitif bir görüntü özelliği vardır, genelde bulunduğu ortam içerisinde dikkati ilk cezbeden objelerden biridir denebilir. Özellikle insanların, incelemeleri bir süre alacağı için; firmanın görüşme sonralarında akılda kalan en belirgin nitelikleri arasında gösterilebilir. Birçok kez, bu nedenlerle işletmeler tarafından dekoratif yanı ağır basan Kabartma Metal Harf Duvar Tabelası tercih edilmiştir.