Pul Tabela-Pullu Tabela Yapımı

Pul Bayrak-Pullu Bayrak İmalatı

Helin Butik
Butik Tabelaları

Pul Tabela imalatı

Yeni-Model-hareketli-pullu-Tabela Helin Butik BAHÇEŞEHİR

 

 

Alli-Pullu-Butik-Tabelası

 

By Dore Kabartma harfli pullu tabela

Pullu Tabela Örnekleri

Pullu Tabela Gece Görüntüsü Edosh Butik Bahçelievler İstanbul

Pullu Tabelalar

 

Kimimiz için nostalji değeri halen çok yüksek olsa da, günümüzde de yeni bir trend oluşturan pullu tabelalar, özellikle eğlence mekanlarının sıklıkla tercih ettiği bir tabela türüdür.

 

Işıl ışıl ve rengârenk pulların tabela zemini üzerinde yapay veya doğal olarak rüzgârın etkisiyle önceleri sıklıkla şehir merkezlerinde rastlamak mümkündü. Bayram alanları, şenlik ve kutlama merkezlerinde başta bayrağımız olmak üzere, çok çeşitli figürlerin tasarımını pullu tabelalar üzerinde görebiliriz.

Onun yanı sıra, sadece tabela zeminleri olarak değil, birçok tabela çeşidinin hard, rakam ve karakterleri üzerinde de pullu bir kaplama tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede, ışıltısı her zaman canlı ve dikkat çekici bir tabelaya sahip olmuş olursunuz.

 

Tabelamarket . com  yarım asıra yaklaşan tecrübesi sayesinde, bu tip tabelaların ilk piyasaya çıkışı ve çok revaçta olduğu zamanları da yaşama şansımız ulaştı. “ Nerede o eski tabelalar? “ dediğimiz bir nostalji özlemi içinde, adını sayabileceğimiz pullu tabelalar, müşterilerimiz tarafından son senelerde tekrar tercih edilir hale geldi.  Bizim için eski veya yeni kavramı yoktur, bizim için her zaman müşterinin zevkleri ve kaliteli hizmet anlayışı vardır.