İnşaat-Çatı-Tabelası
Örnekleri

Emlak Konut Şantiye  Tabelası

Şantiye ve inşaat tabelaları

Çelik kontriksiyon Şantiye Tabelası

Müteahhit Tabelaları

Şantiye Tabelaları

Prava-İnşaat-Kartal Parapet tabela

Müteahhit Tabelaları

Yol kenarı inşaat tabelası
Müteahhit Tabelaları

İnşaat ve Şantiye Tabelaları

 

Toplu konut veya özel site, kooperatif projelerinde sıkça kullanılan inşaat ve şantiye tabelaları, tabelamarket. com’un onlarca tabela hizmetinden sadece bir tanesi.

 

Özellikle, inşaat sahalarının hemen giriş bölgesinde göze çarpan bu tabelalarda, proje detayları hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz gibi, sadece markanın yada yüklenici firmanın adını ön plana çıkaracak tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Proje adı, yüklenici ve üstlenici firma, inşaat sahası bilgileri ve kamu projeleri olması halinde ihale detaylarına kadar birçok detayı üzerinde bulunduran inşaat ve şantiye tabelaları; proje sahipleri firmalar için henüz proje başında ayrıca zorunlu bir bildirim panosu değeri de taşımaktadır.

Genişlik ve yükseklik olarak, genelde beyaz zemin üzerine veya farklı zemin rengi üzerine farklı ebatlarda yazı ve sembollerin işlenmesi ile üretilebilmektedir.

İnşaat ve şantiye tabelaları, kullanım alanı olarak her ne kadar proje sahalarında kullanılsa da farklı alanlarda kullanımı için uygun tasarım ve modellerle tabelamarket.com üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bu konuda yarım yüz yıla yaklaşan sektör tecrübemizle, ürünlerimiz ve sayısız deneyimimizle her zaman hizmetinizde olacağız.