Ferforje Askılı Tabelalar

Askılı Tabela – Tabela Modelleri

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Günümüzde işletmelerin tabelalarına bakıldığında askılı tabela, ışıklı tabela, kompozit tabela gibi birbirinden çok farklı tabela modelleri ile karşılaşmaktayız. Modern tabelalardan tutun, klasik tabelalara birçok çeşidi bulunmaktadır. Tabela bir işletme için bedava reklam demektir. Açık hava reklamcılığının bu denli gelişmesi sonucu doğal olarak tabela çeşitleri de artmıştır. Önemli ola nokta işletmeye uygun tabela modelini bulmaktır.

Tabela modeli ne olursa olsun en önemli özelliği sağlam olması olmalıdır. Açık havada bulunmasından dolayı her türlü mevsimsel olaya dayanıklı yapılmalıdır. Bu konuda firmamız yarım asırlık tecrübesiyle garanti vermektedir. Bizim tarafımızdan yapılan her türlü tabela sağlam olmaktadır.

İkinci olarak İşletmelerin bulunduğu mekana uygun olmalıdır. Günümüzde işletmelerin iç içe girdiği caddelerde tabela modelleri arasından genellikle askılı tabela tercih edilmektedir. Bu tabela modelinin de çeşitleri vardır. Bunlardan biri fener tabelalar olmaktadır.

Fener tabelalar kalabalık caddelerde, sıkışık işletmeler arasında işletmenin fark edilmesinin sağlanmasına yönelik yapılan tabelalardır. Bu tabelaların da yine kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Oval yapılabileceği gibi dikdörtgen şeklinde de yapılabilmektedir.

Bu tabelaların temel amacı sanatsal yapısıyla dikkat çekmektir. Eğer işletme geceleri uğrak noktası olan bir caddede ise ışıklı modelleri de mevcuttur. Fener tabelalar temel olarak kalabalık caddelerde tabela yoğunluğunun arasında estetik ve otantik oluşuyla dikkat çekmek amacıyla kullanılmaktadır. Firmamız istenilen boyutlarda istenilen tarzda fener tabela çeşitlerini üretebilmektedir.

Askılı tabela modelleri arasında yer alan bir başka tabela çeşidi de ferforje tabela olmaktadır. Bu tabela çeşidi de dikkat çekici modellerdendir. Demirlerin çeşitli işlemlerden geçmesiyle şık bir hale gelen bu tabela çeşitleri dikkat çekici olmaktadır.

Ferforje tabelalar diğer tabelalara nazaran daha fazla işçilik isteyen modellerdir. Bunun yanında işletmeye elit bir görünüm katarlar.

Kısacası askılı tabela kullanımının genel amacı kalabalık caddelerde ön plana çıkmaktır. Eğer kalabalık caddelerde diğer işletmeler arasında kaybolmak istemiyorsanız askılı tabela yaptırabilirsiniz.

Size en uygun tabela modelleri hakkında detaylı bilgi edinmek için tabelamarket.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.