Boyama Çatı Yazıları

Reklamın ve tanıtımın her türlüsü satış ve marka bilinirliliğiniz için bir avantajdır. En çok tercih edilen ve kullanılan tabela türleri arasında olmasa da, tabelamarket.com ‘un çözümde sınır tanımayan hizmet anlayışında boyama çatı yazıları da sizler için sunduğumuz hizmetler arasında.

Boyama çatı yazıları, ülkemizde son zamanlarda özellikle büyük tesislerin veya işletmelerin kendi çatılarında veya farklı konseptlerdeki bina çatılarında uyguladıkları bir tanıtım şeklidir. Genelde, firmaların veya markaların isimleri ile beraber sembollerinin boya ile çatılara işlenmesi şeklinde uygulanır.

Boyama Çatı Yazılarının Faydaları

Firmalarda, imaj çalışması açısından da ciddi bir alternatif olabilecek olan boyama çatı yazıları, sizlere şu tip avantajlar kazandırabilir:

  • Uygulanan bina veya yapı çevresinde, marka ve firmanız için sürekli farkındalık sağlar.
  • Daha üst yapılardan, yüksek rakımlı kesimlerden marka ve firmanızın ilk göze çarpanlar arasında olmasını sağlar.
  • İşaretleme mantığı ile bulunduğunuz alanın sizin markanız ve firmanızın adıyla ya da en azından sabit yer tanımı ile tarifini sağlayabilirsiniz.

Marka bilinirliğinin yanı sıra, çevrenizde veya semtinizde işletmelerinizin daima göz önünde oluşu, dikkat çekici bir şekilde yılın her günü reklam ve tanıtım ile sergilenmesi için, tabelamarket.com ‘un kaliteli hizmet anlayışı ile zaman geçirmeden tanışın. Tabelaların dünyasında, farklı deneyimler ve daha avantajlı çözümler için sizlerle tecrübemizi ve kalitemizi paylaşmaya hazırız. Ya siz? İş öncesi ve sonrası, mutlu müşteri ailemize katılmak için hemen iletişime geçin.

Bu yazı için yorumlar kapalı.