Fabrika Tabelaları

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Üretimin can damarı fabrikalarda, özellikle tabela ve panoların önemi birçok işletmeden çok daha önce gelmektedir. Hem fabrikaların giriş ve binalarında, hem de fabrika içi üretim alanlarındaki yönlendirmelerde son derece önemli olan fabrika tabelaları, tabelamarket.com ‘un kalitesi ile artık sizlerle.

Fabrika binalarının yan bloklarına, çatılara veya giriş önlerine yüksek entegre direkler ile uygulanabilmektedir. Bu sayede, fabrikaların her alandan görünen, kurumsal kimliklerine uygun tasarımlarla, yazı veya farklı çizim / tasarım şekillerinde hazırlanacak tabelaları ile son derece kullanışlı bir çözüm elde etmiş olursunuz.

Fabrika Tabelalarının Kullanımı

– Fabrikanın ön cephe dâhil tüm cephelerinde monteli olarak kullanılabilir.
– Fabrikaların çatılarında veya yüksek kesimlerinde, her yerden görünebilecek şekilde hazırlanır ve montajı yapılır.
– Girişlerde, ayrı üretim bölümlerinde veya bağlı tesislerinde kullanımı mümkündür.
– Kurumsal kimliğe uygun fontlarda, çeşitli ebatlarda harf tabela şeklinde kullanabileceği gibi zeminler üzerine standart veya farklı ebatlarda da üretimi ve kullanımı mümkündür.

Fabrika tabelaları, ebatları gereği ister binalarda ister şehir merkezi girişleri, otoyol kenarları veya şehrin farklı noktalarında tanıtım ve reklam amacıyla kullanılabilecek en dikkat çekici tabelalardan biridir. Tabelamarket.com, kaliteli hizmet anlayışı ve sektördeki senelerin deneyimi ile sizlere en iyi çözümü sunmak için, başından sonuna ihtiyaçlarınıza yönelik fabrika tabelaları üretiminde yanınızda.

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.