Fener Tabelalar

Eski devirlerde mağara da yürürken yanlarda yolu aydınlatan fenerler vardır. Fener tabelalar buna benzer şekilde müşteriniz yolda yürürken onun yolunu sizin markanızla aydınlatan tabelalardır. Tıpkı o eski mağaradaki meşaleler gibi yükseğe yapılırlar. Dolayısıyla kalabalık sokaklarda dikkat çekmeye yarayan tabelalardır.

Bu tabelalarda sanat konuşturulur. Ne kadar otantik ve sanatsal çalışmalar yapılmışsa o kadar dikkat çekici olmaktadır. İş yerinizin olduğu binaya dik olarak yerleştirilen bu tabelalar çok çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Hangi malzemenin sizin iş yerinize uygun olduğunu firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fener Tabelalar üzerinde genelde firmaların logolarını taşır. Böylece uzaktan görülüp bir fener gibi iş yerini aydınlatması beklenir. Gece de işe yaraması için ışıklı çeşitleri de mevcuttur.

Açık alanlarda kullanılabileceği gibi kapalı alanlarda yeterli tavan yüksekliğine sahip olması şartıyla kullanılabilmektedir.

Özellikle aynı sokakta birden fazla aynı iş yerinden olduğu yerlerde müşterinin daha iyi fark edebilmesi için kullanılırlar. Bunun için de yapılan tabelanın bir sanat eseri içermesi ve bir farklılık oluşturması gerekmektedir. Size özel istediğiniz tarzda farklı modellerimiz için tabelamarket.com adresine uğrayabilirsiniz. Bizim birbirinden harika modellerimiz yanında sizin özel istek ve ihtiyaçlarınıza uygun tabelaları üretebiliriz.

Bu tabela yükseğe monte edileceği için sağlam olmalıdır. Kullanıldığı malzeme ağır olmalıdır ki en ufak rüzgarda yerinden uçup gitmesin. Firmamız gerekli uygun malzemeleri kullanacağını ve gerekli sağlamlıkta yapacağını taahhüt etmektedir. Her türlü yağmur ve ıslaklık karşısında paslanamaya dayanıklı malzemelerden üretilen tabelalar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.