Ferforje Motifli Tabelalar

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Tabelalar içerisinde motiflere ilgi duyanlara iyi bir haberimiz var. Tabelamarket.com olarak el emeğinin muazzam örneklerinden olan motifli ince iş tabelalarımızla karşınızdayız.

Duvara monteli veya direk üzerinde askılı şekilde kullanabileceğiniz gibi, ferforje motifli tabelalar seçeneklerimizi istediğiniz alanda göz alıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Alışveriş merkezleri başta olmak üzere,  birçok açık hava hizmeti veren işletmelerin sıklıkla tercih ettiği nostaljinin ve el emeğinin doruk noktasını müşterilerinize ayak bastığı anda hissettirebilirsiniz.

Demir başta olmak üzere, metal işlemelerin aklınıza gelebilecek tüm motiflerle tabela yapımında kullanılması ferforje motifli tabelaların ayrıca sıkça tercih edilme sebepleri arasında görünüyor. Paslanmaz ve dayanaklı demir üzerine uygulanan bazı işlemlerle, uzun süreler kullanıma uygundur.

Zemin üzerindeki düzenlemeler ile daha çok ilgi çeken el yazısı fontlarının kullanımı bu tip tabelalarda sıklıkla görünür. Bu sayede, mekânınızın hitap ettiği müşteri ve ziyaretçi kitlesine henüz daha giriş esnasında istediğiniz duyguları yansıtabilirsiniz. Bunca yıldır elde ettiğimiz deneyimler ile, size de ufak bir örnek vererek sadece hayal ettiğinizde ne kadar güzel bir manzara ile müşterilerinizi karşılayacağınızı anlatmak isteriz.

Batı kıyılarında, sessiz ve sakin bir balıkçı kasabasında sahip olduğunuz işletmenizin bu kadar sakin bir yerde dikkat çekici olması için, yol kenarı veya girişine şöyle bir tabela koyuyorsunuz:

Müşterileriniz zaten şehrin kargaşasından kaçıp, kafa dinleyecek bir yerler arıyor. Aynı zamanda, şöyle lezzetiyle hafta sonu veya yaz günlerinde unutulmaz bir deneyim arıyor.

Tamamen el yapımı tabela kesimi ve hazırlanması ile onlara balıkları anımsatacağınız yaratıcılığınızı konuşturuyorsunuz. Hele, dükkânınıza monte ettiğiniz ferforje motifli kesimleri ile çevrede arayış içerisindeyken, tabeladaki balık gibi gülümseyerek içeri giriyor.

Bu sadece bir örnekti. Faaliyet gösterdiğiniz herhangi bir sektöre ait benimsenmiş bir sembolü kullanarak, çok daha göz alıcı örnekleri kendinizde oluşturabilirsiniz. Daha doğrusu, siz hayal edebilir- bizler sayesinde hayata geçirebilirsiniz.

Tabelamarket.com  ‘un diğer kategorilerine göz attığınızda, yılların verdiği mesleki deneyimin aşkla ve severek yapılan iş sonucu ne kadar güzel örnekler verdiğini kendinizde görebilirsiniz.

Burayı size bıraktık, siz hayal edin ve doldurun – sonrasını bize bırakın!

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.