Harf Tabela

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Harf Tabela

 

Akıllara “ sembol “ deyince, çoğumuz ya rakamları ya da harfleri düşünürüz muhtemelen.  Ciddi anlamda akılda kalıcı özelliğinin yanı sıra, özellikle farklı fontlardaki seçeneği ile istenileni tabela üzerine yansıtabilmek, harf tabela ile mümkün.

Üstelik kutu harfleri şeklinde daha dolgulu ve göz alıcı harfler ile tabela üzerinde daha farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.  Kabartmalı harf uygulaması yapıldığında, zemine monteli aydınlatma da kullanabileceğiniz için, hem gündüzleri doğal dikkat çekici özelliğinden, hemde akşamları ışıklandırmasından faydalanabilirsiniz. Gölgelendirmeli seçenekleri de tabela üzerinde kullanılabilir. Yani, dış ışıklandırma yaptığınızda, tabela zemini üzerine düşen gölgeleri ile daha dolgun ve ihtişamlı bir görüntü olanağı sağlar.

Eğer direkt duvara monte düşünüyorsanız, uygun bir platform düzeneği sayesinde direkt duvarlar üzerine de montesi mümkün. Yazıların hepsi tek formatta, tek fontta olmasın isteyebilirsiniz. Sonuçta, daha baskılamak istediğiniz kelimeler ya da semboller olabilir. O da mümkün tabii ki. Burada sadece kişisel beğenileriniz ve hayal gücünüz ön plana çıkmaktadır. Tabelamarket.com sunduğu onlarca seçeneği, biraz da kendi iş deneyimlerine ve müşterilerinin çok ilginç fakat dikkat çekici hayal güçleri sayesinde bu seviyelere ulaştı diyebiliriz.

Siz sadece düşleyin, en kısa sürede gözlerinizle şahit olun

İmalat aşamasından, iş sonu müşteri teslimine kadar tüm tabela modellerimizde standartlarla beraber, sınırsız hayal gücünün eseri örnekleri görmek mümkün.  Çünkü tabela imalatındaki gelişmelere yön vermek, teknolojiyi yönlendiren hayal gücüyle mümkün.  Elbette, bazı standartları bazen en çok tercih edilen, bazen prosedürler çerçevesinde sizlere sunuyoruz. Fakat konsepti farklı olan işletmeler için bu standartları tabu olarak görmenizi istemeyiz. Yıkılması gereken her tabu, ilkten yadırganan sonradan beğenilen ve hatta çokça tercih edilen bir ürünü ortaya çıkarabiliyor. Harf tabela imalatında da, fontların, büyüklüklerin, yazı stillerine ilave edilecek imge ve sembollerin yönetimi tamamen sizde. Çevrenizde sıkça duyuyorsunuz evet, “ Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.” sözünü. Bazen öylesine söylenmiş gibi gelebilir. Fakat tabelamarket.com için, ciddi anlamda bir referans kaynağıdır. İlham alırız, tasarlarız, imal eder ve ortaya çıkarırız.

Renkli ışıldamalar, kabarık ve birbirinden farklı fontlar, ister metal ister ahşap hammadde. Bizler için fark etmiyor. O yüzden ısrarla bu sözün arkasındayız; “ Siz isteyin, biz yapalım.”

İşini severek yapanların, yaptığı işe saygı duyanların ve aşkla bağlı olanların ellerinden çıkacak her ürün,  müşteri memnuniyeti temelinden gelmektedir. Biz sizleri mutlu edebilmek, memnun olarak iş ortaklığımızı devam ettirebilmek için tek bir şeye ihtiyaç duyarız. Sizlerin hayal gücü! Gerisi bizim işimiz.

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.