Kentsel Dönüşüm Tabelaları

Kentsel Dönüşüm Tabelaları

Şehirler,Kentler ve benzeri alanlarda bina,yapı,yaşam merkezlerinden Sanayi sektörü imalathane,fabrikaların oluşturduğu binalardır.
Kentsel Dönüşüm projeleri inşaat sektörünü hareketli tutan iş hacmi sağlayan çevre ve çevrecilik ile ilgili projeleri gündemde tutan sektör ivmesini kazanan köhne,eski,yıkılmaya yüz tutmuş yapıların binaların meskenlerin daha modern,daha dayanaklı,daha mimari,hale getirilmesini sağlayan Kentsel Dönüşüm sektör tabelalarına ihtiyaç olduğu aşikardır.Bu anlamda Her yapı,inşaat,fabrika gibi meskenlerin TABELA yaptırmaları ve yapılan tabelalarda Üstlenici Firma ismi,proje firması,statik bilgileri,tapu ve kadastro bilgileri yapım ve bitiş tarihleri ile ilgili tüm yazılar yer almaktadır.
Kentsel Dönüşüm Tabelaları sektör içinde uygulanan projelere uygun olarak yazılmaktadır.Tabela Market olarak yılların tecrübe,bilgi,birikim ile bu sektörde hizmet etmeye ekip,ekipman tecrübeli kadrosuyla zamanında teslimat ve montaj yapmaya hazırdır.
Temiz Çevre Temiz Yaşam Düzenli Kentleşme Mimari Yapılar,Depreme dayanıklı binalar ve mesken yapılarının önde gelen sektörü olan Kentsel Dönüşüm kurum ve kuruluşlarıdır.
Genelde bu sektörde yapılan ve yazılan Tabelalar İnşaat tabelaları,İnşaat ve Şantiye Tabelaları

Bu yazı için yorumlar kapalı.