Köy Tabelaları

Mekanların birbirinden farkları kalmadığı günümüzde artık köylerde de köy tabelaları mevcuttur. Köylerin girişlerine köyün bilinirliliği artsın diye kullanılabilmektedir. Sadece bilinirlik artması nedeniyle değil aynı zamanda köyünü bir marka haline getirmek isteyen köyler bu tabelaları kullanabilmektedir.

Örneğin yakınında turistik bir yer bulunan bir köy, yaptıracağı tabela ile gelen turistleri köyüne çekebilir. Bu sayede köyde iş sahaları açılabilir. Yine aynı şekilde büyükbaş hayvancılığı ve bunun süt gibi sağladığı ürünlerle geçimin sağlayan bir köy buna binaen bir tabela yaptırarak köyün ürünlerinin farkındalığını oluşturabilir. İstenilen tasarımda ve dikkat çekicilikte tabelalar firmamız tarafından yapılmaktadır.

Köyünüze bir tabela yaptırmak istemenize rağmen bir fikriniz yoksa da firmamıza iletişime geçmeniz yeterlidir. Köyünüzün özellikleri göz önünde alınarak size yaratıcı fikirler sunulabilir.

Köy tabelaları sadece köyün farkındalığını arttırmak için kullanılmaz. Bazı köyler dağınık haldedir. Köyün; kabristan, muhtarlık, okul, sağlık ocağı gibi önemli mekanları birbirinden uzak düşmektedir. Hal böyle olunca köye gelen misafirler gitmeleri gereken yerleri bulamamaktadırlar. Bunun önüne geçmek için gerekli yön gösterici tabelalar da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bu tabelalar yapılırken köyün şirinliğini bozmayacak tasarımlar kullanılmaktadır. Örneğin ahşap evlerle kaplı bir köy için tabelalar ahşap tasarımda seçilebilmektedir. Bunun gibi köy ahalisinin farklı istek ve düşünceleri de tabelamarket.com tarafından yerine getirilebilmektedir.

Seçmiş olduğunuz tabela çeşitleri istediğiniz yere getirilerek monte edilmektedir. En uygun fiyatlarda tabela çeşitleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bu yazı için yorumlar kapalı.