Ofis Tabelaları

Ofis tabelaları size kurumsal kimliğinizi kazanmada bir adım daha attıracak unsurlardır. Yaptığınız işi temsil eden bu tabelalar müşterilerin kalabalık iş hanlarında sizi bulmasını sağlamaktadır. Gerek iş merkezlerinin girişine gerek koridorlara gerekse büronuzun hemen önüne koyulabilen bu tabelalar sayesinde misafirleriniz sizi kolayca bulabileceklerdir.

Bu tabelalar imal edilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan biri tabelaların dikkat çekici olması gerektiğidir. Meydana getirdiği farkla hemen tanınmanıza yardımcı olmalıdır.

İkinci husus fark edilmeyi sağlarken kurumsal kimliğinize de zarar vermemelidir. Kurumun resmiyetine uygun şekilde olmalıdır.

Bir başka önemli nokta ise işinizi temsil etmelidir. Tabelaya bakıldığında hangi iş kolunda sektöre hizmet ettiğiniz anlaşılmadır. Bu üç hususu ve kişisel isteklerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun tabelayı ancak biz imal edebiliriz. Sahip olduğumuz yüksek tecrübe sayesinde size en uygun çeşidi ve şekli sizi hiç yormadan ortaya çıkarırız.

Ofis tabelaları kullanım alanları sadece ofisin dışı değildir. Bunun yanında müşterilerinizin beklediği salonlara şık bir tabela monte edilebilir. Bunun yanında makamınızda hemen aranıza yine şık ve odaya uygun bir tabela monte edilebilir. Tüm bu seçenekleri en kaliteli ve en uygun şekilde firmamız yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz işlerden örnekler görmek ya da yaptırmak istediğiniz tabela çeşitleri hakkında bilgi almak için tabelamarket.com adresine uğrayabilirsiniz. Bunun yanında telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.