Şehir Tabelaları

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Şehirlerimizin girişlerinde görüyoruz sanıyoruz sadece, fakat şehir tabelaları başta şehirler, ilçeler, beldeler, turistik alanlar da dâhil olmak üzere gündelik hayatımızda bize yön veren en önemli işaretçilerden başında geliyor. Geniş çaplı ve genelde tek renk metal font üzerinde yazı ve işaretlerin yer aldığı bu tabela türlerinde, yine metal direkler üzerinde yol üstü, yol kenarı şekilde farklı kullanımı mümkündür.

Şehir Tabelalarının Kullanım Alanları

– Şehir girişleri,
– Ana halterler, ara yollar,
– Cadde ve kavşaklar,
– İlçe girişleri,
– Turistik açık alanlar,
– Otoyollar,
– İlçe merkezleri,

Bu alanlarda şehir tabelalarının farklı ebatlarda ve tasarımlarında birçok alternatifi kullanılabilir. Yüksel direklerde gece ve gündüz fark edilebilir olması, geceleri fosfor özelliği sayesinde karanlıkta okunabilir özelliklere sahip olması da ayrıca tüm yaya ve taşıtların sorunsuz yönlendirmeleri konusunda da oldukça kullanışlıdır.

Üretimleri esnasında, kara yolları – valilikler veya belediyelerin ilgili birimlerinden alınacak tüm detaylı bilgi sayesinde, tabelamarket.com güvencesinde hızlı ve kaliteli şehir tabelalarına sahip olabilirsiniz. Yılların deneyimi, kaliteli işçilik, iş öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti için doğru adrestesiniz. Sadece kurumların ihtiyaçları için değil, her türlü işletmede farklı konsept fikirleriniz içinde, birbirinden ilgi çekici şehir tabelaları tasarımlarını özel istekleriniz doğrultusunda imal edebiliriz.

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.