Tabela tamir ettirilir mi?

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Tabela tamiri, uzun yıllar kullanım sonrası özellikle led tabela, pano ve yazılı tabelalarda artık bir zaruri ihtiyaç olarak göze çarpar. Çoğu teknik sebeplerle; hava şartları ve rüzgâr ya da hiç hesapta yokken oluşan bazı tatsız kazalar sonrası çalışamaz hale gelebilir. Ya da, artık eski performansını aratan sönük ve bakımsız bir hal alır.

Tabela tamiri işte tamda bu aşamada artık kaçınılmaz olur. Fakat eski göz alıcılığı ve kaliteyi yakalayabilir misiniz? Önemli olan soru tam olarak aslında bu. Bu konuda başta internette ve çevrenizde hizmet kolunda birçok alternatif şirket / kişi var gibi gelebilir. Ama işin profesyonellik kısmı tabelamarket. com’un 46 yıllık deneyiminde saklı.

Tabela tamirinde neler yapılır?

Tabelanın çeşidi burada aslında en önemli noktadır. Elektronik, metal zemin,  ahşap zemin ve farklı pano modellerinde ayrı şekillerde tabela tamiri olasılığı mümkündür.

– Yazı silinmeleri, harf eksiklerini giderme,
– Zemin renk solmasını düzeltme,
– Elektronik panolarda, led ve ışıklı tabelalarda devre elemanlarının düzenlenmesi ve değiştirilmesi,
– İsim, unvan ve iletişim bilgilerinin kaldırılması veya ilave edilmesi,
– Göçük, çarpma, kırılma gibi durumlarda onarım veya tam yenileme,
– Var olan tabelanın ebatlarında yeni düzenlemeler,

Yukarıda sayılan maddelere ilaveten, aklınıza veya başınıza gelen birçok olumsuz durum karşısında tabelamarket. com’dan bizzat bilgi ve teknik destek alarak; hizmetlerin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Tabela tamiri esnasında, isteklerinizin detaylarını firmamıza bildirdiğinizde; gerekli durumlarında yerinde keşif ile çözümü için deneyimlerimizi de paylaşabileceğimizi bilmenizi isteriz. Çünkü bizler için önemli olan işi alım tamamlamak değil, müşterilerimize tam manasında katkı sağlayacak çözümler sunmaktadır.

Özellikle elektronik devrelerin yer aldığı, komplike tabelalarda sadece tamir için değil, yeniden tabela programlama ve senkronize etme gibi işlemlerinde gerekli olduğunu belirtmek gerekir. Zemin yenilemelerinde ise, yazı ve düzenlemeler muhtemelen baştan itibaren yapılacaktır. Yani, yeni bir tabela gibi düşünebilirsiniz. Bu tip işlemlerde, bizlerin sizlere tavsiyesi her zaman için; daha modern ve kaliteli şekilde, daha kurumsal bir görüntüsü olan tabela ile ihtiyaçlarınızı gidermenizdir.

Aynı hassasiyet ile iş başından sonuna müşteri memnuniyeti için bilgi birikimi ve samimi teknik desteğimiz ile yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Tamirin mümkün olmadığı, zaman ve ekonomik açıdan daha çok zahmet verecek durumlarda sizlerle fikirlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız. Tabelamarket.com, kalitesini ve deneyimini senelerdir olduğu gibi, sadece dürüstlük ve iş kalitesi ile sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Diğer blog içeriklerimizde, çoğu tabela hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını, deneyimlerimizi ve gereken kurumsal / prosedür bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Takibe devam edin. Güncel blog içeriklerimiz ile aynı zamanda kampanya ve indirimlerimizden de anında haberdar olabilirsiniz. Her zaman için, teklif al formunu kullanarak bizlerle düşündüğünüz işlemler hakkında detaylı bilgi alabileceğinizi unutmayın. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, sonraki blog konularında görüşme üzere…

[/column]

Bu yazı için yorumlar kapalı.